BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Nattljusstakar 5122449
nr 512 2449
Nattljusstakar
1-par, silver, Finland 1882, längd: 17 (skador)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 3 mars 2008
3/3 15:53:44
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.